bootstrap table

Biz Kimiz?

Velidedeoğlu Kimya

Velidedeoğlu Kimya Endüstriyel Tüketim Ürünleri alanında sektörde yerli ve lider konumda faaliyet gösteriyor.

Kimyanın Güçü

Gün geçtikce yenilenen teknolojilerle sizlerleyiz. 

Kurulduğu 2002 yılından 2006 yılına kadar Velidedeoğlu kimyasal ürünlerinin satış ve dağıtımını yaptıktan sonra 2011 yılında Arda Kozmetik üretim ile birleşerek temizlik kimyasalları ve gıda kimyasallarının satışını üstlendi.
Topluluğa daha sonra katılan ortaklıklar ve dış kuruluşlarla yapılan dağıtım anlaşmaları çerçevesinde Velidedeoğlu Kimya, bugün profesyonel temizlik ürünleri ve özel kimyasal ürünleri kategorilerinde faaliyet gösteriyor.
Velidedeoğlu Kimya bünyesinde profesyonel temizlik ve hijyen alanında Velidedeoğlu Kimya Endüstriyel, işletmeye komple hijyen çözümleri sunmak için müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri, tek bir elden sunuyor. 
Müşteri beklenti ve taleplerini eksiksiz karşılamak amacıyla tüm satış ve danışmanlık faaliyetlerini bir arada sunan Velidedeoğlu Kimya sarf malzemeleri, profesyonel kimyasal hijyen ürünleri, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, teknik servis ile ekipmanlar olmak üzere dört ayrı grupta hizmet veriyor. Velidedeoğlu Kimya, Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerinde VD Eğitim Platformu markaları ile yüksek kalite ve hizmet standartlarını müşterilerine sunuyor.
Profesyonel hijyen ihtiyaçlarının A’dan Z’ye tümünü yüksek kalite ve hizmet standartları ile müşterilerine sunan Velidedeoğlu Kimya, her biri kendi alanında uzmanlaşmış lider markaları ile ev dışı kullanım pazarındaki gücünü artırıyor.

Kalitemiz
Güçümüzü sizin güveninizden alarak kalitemizi sürekli artırmaktayız. Bu durum bizim gelişmemizi sağlarken sizlerin hizmet kalitesinide artırmaktadır. Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti ile işimizin sadece kimyasal satışı olmadığını gerçek hedefimizin doğru kimyasal kullanımını sizlerle paylaşmak olduğunu biliyoruz. İddalıyız çünkü güçümüzü sizin kalitenizden alıyoruz.

Her Geçen Gün İleriye

Başladığımız tarihten bu güne üretim kapasitemiz.

15%

2002

2011

2018-

Bizden Haberdar Olun

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun.